عسل یاس
خانه / عسل طبیعی گون / خریدار عسل طبیعی گون دلفان

خریدار عسل طبیعی گون دلفان

در شهرستان دلفان علاوه بر تولید عسل گون طبیعی و ارگانیک تهیه چه ارقامی از این محصول رونق دارد؟ آیا به عنوان خریدار با ویژگی های بهترین عسل گون این منطقه آشنا هستید؟
دلفان واقع در استان لرستان یکی از مناطق تولید انواع عسل طبیعی در ایران به شمار می رود. از جمله عسل های تولید شده در این منطقه باید به ارقامی مانند عسل گون، عسل چای کوهی، عسل آویشن و حتی عسل لاله واژگون اشاره نمود که هر کدام طعم و رنگ مخصوص به خود را دارند.
اگر خریدار عسل گون دلفان هستید باید به این نکته توجه کنید که هر چقدر میزان ساکاروز یا همان قند مصنوعی موجود در عسل کمتر باشد کیفیت و حتی رنگ و طعم عسل نیز بالاتر خواهد بود که به واسطه عدم تغذیه زنبورهای منطقه دلفان با شکر ارقام تولیدی کاملاً طبیعی و ارگانیک هستند.
از سوی دیگر رقیق یا غلیظ بودن عسل بسته به میزان رطوبت و بارندگی منطقه کاملاً متفاوت خواهد بود، به عنوان مثال عسل تولید شده در مناطق شمالی و بارانی کشور نسبت به دلفان یا کوهرنگ رقیق تر هستند که این امر نیز در کیفیت آنها اثرگذار است.
بنابراین به عنوان خریدار عسل طبیعی و مرغوب گون تولید شده در هر منطقه از کشور ابتدا به کیفیت ظاهری مانند رنگ و میزان غلظت و سپس به طعم آن توجه نمایید تا در نهایت بتوانید مرغوب ترین عسل منطقه دلفان یا هر نقطه از کشور را با قیمت مناسب خریداری کنید.

کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و فروش:
محمد حجار
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09173030837
شماره تلفن ثابت: 03142626468
سامانه پیامکی: 3000597006822
آدرس کانال تلگرام: yas_asal@
پست الکترونیکی: IranHoneyCenter@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش عمده عسل گون

فروش عمده عسل گون طبیعی با ساکاروز پایین

فروش عمده عسل گون بر حسب ضابطه هایی قیمت گذاری می شود. این ضابطه ها …

دیدگاهتان را بنویسید

سايت عسل ياس کانال عسل ياس لوازم زنبورداري